maxfloplay_vega terran tv

SC2ITL, tydzień #2 – MaxFloPlay vs Vega Squadron


W archiwum umieściłem już nagranie z mojego debiutu komentatorskiego w StarCraft 2 po przerwie. Ponieważ pierwszy raz zastosowałem podczas tej relacji kilka nowych rozwiązań technicznych i jeszcze eksperymentuję z opcjami, jakie udostępnia mi interfejs obserwatora w grze, będę wdzięczny za opinie, co chcielibyście, abym zmienił lub poprawił podczas kolejnych relacji w Terran TV.

Nagranie z relacji

Część 1/2:

Część 2/2:


5 komentarzy on SC2ITL, tydzień #2 – MaxFloPlay vs Vega Squadron

    • Spokojnie, wspieram Polską scenę starcraft brood war oraz starcraft 2, w komentarzu po wyżej chciałem pocieszyć naszych chłopaków po porażce, uważam, że stoją na bardzo wysokim poziomie, my też, no ale niestety nie udało się, może następnym razem będzie lepiej :)

    • Hej WIc,

      Celowo dodaję zapowiedzi i nagrania w osobnych wpisach, żeby w zapowiedziach można było swobodnie przeglądać komentarze bez obawy o spoilery, a pod nagraniem bez obaw komentować już wyniki oglądanych gier. Dlatego po prostu lepiej nie przeglądać komentarzy pod nagraniem.

      /R

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>