poll_results blog

Nagroda Publiczności Terran Cup #3 przyznana!


Zakończyliśmy głosowanie wśród widzów na najlepszą grę turnieju Terran Cup #3 i tym samym znamy zawodników, którzy otrzymają Nagrodę Publiczności (po 100 złotych). Po trwającym pięć dni głosowaniu, wybraliście spotkanie…

ArT (Protoss) vs Nerchio (Zerg) na mapie Catallena

Spośród pięciu wytypowanych gier, ta była Waszym zdaniem najlepszą w całym turnieju. Była to pierwsza mapa w spotkaniu, w którym zmierzyli się Artur „Nerchio” Bloch z Team Acer grający Zergiem oraz Tymoteusz „ArT” Makaran ze Skill Forge grający Protossem. Był to zarazem pojedynek faworyta do zwycięstwa w całym turnieju i zwycięzcy otwartych eliminacji do Terran Cup #3. Wszyscy zadawali sobie pytanie, jak w meczu z kapitanem reprezentacji Polski pokaże się młody pretendent. Pierwszą mapą w grupie B była Catallena, na którą ArT przygotował agresywną kombinację Phoenix + Void Ray + Zealot poprzedzoną podwójną ekspansją. Sam Nerchio w późniejszym wywiadzie przyznał, że takie otwarcie było próbą wykorzystania jego przyzwyczajeń i musiało być poprzedzone analizą jego stylu gry przez Protossa. Jednak wykorzystując perfekcyjnie każdą sekundę spokoju przed właściwym atakiem na rozwój, Zerg miał świetne zaplecze ekonomiczne, które w połączeniu z bardzo dobrą kontrolą jednostek w obronie, przyniosło mu zwycięstwo.

Obu zawodnikom dziękujemy za świetny występ i gratulujemy zdobycia Nagrody Publiczności, czyli 200 PLN do podziału między obu zawodników wybranej grze.

Poniżej wszystkie pięć wytypowanych gier z linkami do nagrań w archiwum w kolejności na podstawie liczby zdobytych głosów w ankiecie:

1. ArT vs Nerchio (Catallena) - zobacz na YouTube

2. Miszu vs Pal (Deadwing) - zobacz na YouTube

3. Miszu vs Elazer (Merry Go Round) - zobacz na YouTube

4. MaNa vs Nerchio (Catallena) - zobacz na YouTube

5. Tefel vs Elazer (Overgrowth) - zobacz na YouTube


3 komentarzy on Nagroda Publiczności Terran Cup #3 przyznana!

    • Zapowiada się świetnie, tylko mają już oficjalnych casterów, którzy jak rozumiem będą na miejscu. Ale mogę spróbować się dopytać, czy zgodziliby się na polski stream zdalnie.

      /R

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>