wspolpraca

Współpraca reklamowa

Możliwości współpracy

Masz pomysł na reklamę Twojej marki lub produktu na tym blogu lub z moim udziałem? Świetnie – napisz do mnie, porozmawiamy o potencjalnej współpracy reklamowej. Nie masz jeszcze pomysłu, ale widzisz duży potencjał w możliwości dotarcia przez Twoją firmę do tej społeczności? Napisz do mnie, może wspólnymi siłami wpadniemy na jakiś pomysł i uda nam się przeprowadzić ciekawą kampanię.

Możliwości współpracy jest wiele. Możemy przeprowadzić kampanię bannerową, zorganizować turniej lub konkurs, przeprowadzić testy Twojego produktu i pobudzić dyskusję na jego temat, wypromować Twoją markę przez publikację tekstu lub w nagraniu video. Możemy pokazać Twój produkt lub markę jako element stylu życia fanów gier i e-sportu, wyjść z nową inicjatywą i zorganizować wydarzenie, które wszyscy zapamiętają.

Profil strony i użytkowników

Moim głównym celem jest tworzenie unikalnej treści na temat Starcrafta, gier, e-sportu i wszystkiego, co składa się na styl życia gracza. Bloguję, organizuję i biorę udział w eventach, prowadzę relacje, wyrażam opinie, przekazuję wiedzę i dzielę się doświadczeniem, piszę artykuły i tworzę nagrania, testuję sprzęt, analizuję rozgrywki, doradzam… ciągle eksperymentuję z formą tego, co mam do przekazania społeczności Terran.PL.

Użytkownicy Terran.PL tworzą społeczność skupioną wokół wymagających gier komputerowych, dynamicznie rozwijającego się sportu elektronicznego i nowinek technologicznych. Odwiedzający stronę to głównie mężczyźni w wieku 18-30 lat, jako klienci osoby wymagające i poszukujące opinii na temat interesujących produktów przede wszystkim w internecie, wśród osób o podobnych zainteresowaniach.

Potencjalny zasięg

Zasięg naszych wspólnych działań może wykroczyć znacząco ponad statystyki odwiedzin tego bloga. O najważniejszych wydarzeniach i dobrych materiałach huczy cały świat polskiego e-sportu i graczy. Ciekawe opinie pisane przystępnym językiem przyciągają nie tylko graczy. Strona pozostaje jednak najważniejszym nośnikiem tej treści, dlatego poniżej umieszczam aktualizowane regularnie statystyki.

Strona w poprzedniej formule, skupionej głównie na organizowaniu i relacjonowaniu turniejów w grze Starcraft, prowadzona była w latach 2009-2010. Pod koniec lutego 2014 roku projekt został reaktywowany. Do czasu zebrania pierwszych statystyk na temat nowej odsłony Terran.PL, przedstawiam poniżej kilka statystyk strony sprzed lat, ukazujących potencjał rozwojowy projektu.

Statystyki z maja 2010

stats_uu_1m

Statystyki od czerwca 2009 do maja 2010

stats_visits_11m

stats_uu_11m

Kontakt

Wyślij do mnie wiadomość pod adres terran@terran.pl. Nawet jeśli nie masz konkretnej propozycji, będzie miło mi poznać Ciebie i Twoją markę.