wsparcie

Wsparcie projektu

Jak można wspierać projekt Terran.PL?

Jeśli podoba Ci się ta strona i chcesz przyczynić się do jej dalszego rozwoju i częstszych publikacji, jest na to wiele sposobów. Od regularnych odwiedzin, przez współtworzenie aktywnej społeczności Terran.PL i polecanie strony znajomym, po koncepcyjne lub stricte materialne wsparcie – każda forma udziału w projekcie i pomocy w jego rozwoju jest bardzo mile widziana i doskonale wpisuje się w koncepcję „Od graczy – dla graczy”, która od początku nam towarzyszyła.

Odwiedzaj, komentuj i dyskutuj

Nie ma lepszego sposobu na docenienie pracy włożonej w tworzenie Terran.PL, niż regularne odwiedziny i udział w dyskusjach, które odbywają się w komentarzach pod publikowanymi materiałami. Spodobał Ci się jakiś tekst na stronie? Nie zgadzasz się z opiniami innych użytkowników na jakiś temat? Pokaż się i pozwól nam wszystkich poznać Ciebie i Twój punkt widzenia!

Obserwuj, udostępniaj i polecaj znajomym

Terran.PL ma swoje profile na Facebooku (powiadomienia o nowych wpisach i nadchodzących relacjach), Twitchu (relacje na żywo) i YouTube (archiwum nagrań video). Subskrybuj je – to nie tylko sposób na pokazanie, jak duża jest społeczność skupiona wokół Terran.PL, ale też sposób na zachęcenie znajomych do odwiedzin. Pod wpisami są też przyciski do udostępniania publikacji w serwisach społecznościowych.

Kanał na Twitchu nie doczekał się jeszcze swojego widgeta – link tutaj.

Zgłaszaj błędy i podsuwaj pomysły

Jeśli znalazłeś na stronie jakiś błąd albo masz ciekawy pomysł na kolejną publikację – napisz do mnie.

Wsparcie finansowe

Jeśli doceniasz moją pracę włożoną w projekt Terran.PL i chcesz przekazać darowiznę  na dalszą działalność, możesz to zrobić za pomocą serwisu PayPal lub przelewem na konto.

PayPal


Dane do przelewu

Nr konta: 03 1940 1076 5775 2985 0000 0000 (Credit Agricole)
W tytule: Darowizna Terran.PL

Dziękuję!