terrancup3-1100x780 blog

Głosowanie na najlepszą grę Terran Cup #3


Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy głosowanie na najlepszą grę Terran Cup #3. Wytypowaliśmy pięć najlepszych naszych zdaniem gier w turnieju, które nota bene musicie obejrzeć, jeśli jakimś cudem ominęła Was relacja z tego turnieju.

Zapraszamy do udziału w ankiecie, która zadecyduje o przyznaniu Nagrody Publiczności – 200 PLN do podziału między obu zawodników z wybranej przez większość widzów gry. Aby zagłosować, należy być zalogowanym na swoim koncie na Facebooku. Głosowanie zakończymy w niedzielę (7 września) o godzinie 19:00!

Ankieta

Wytypowane gry

Miszu vs Pal (Deadwing) – zobacz na YouTube

Pierwsza gra pojedynku w grupie A, którego przegrany miał odpaść z turnieju. Piękne przechwytywanie dropów przez Pala, niesamowity limit z 32 Ghostami Terrana, cierpliwa gra z obu stron, 50 minut TvP.

ArT vs Nerchio (Catallena) – zobacz na YouTube

Pierwsza gra między zwycięzcą eliminacji i najlepszym Zergiem w Polsce. Ciekawa presja Protossa w 12. minucie Zealotami, Phoenixami i Void Rayami oraz wzorowa rozbudowa ekonomii i obrona Zerga.

Miszu vs Elazer (Merry Go Round) – zobacz na YouTube

Ostatnia gra między tymi zawodnikami w grupie A i decydująca o tym, który zawodnik awansuje do finałów. Gigantyczne armie, 40 minut TvZ z masą Siege Tanków i Swarm Hostów na końcu.

Tefel vs Elazer (Overgrowth) – zobacz na YouTube

Zacięte ZvZ rozpoczynające grupę A. W pewnym momencie dochodzi do ciekawej wymiany, gdy obaj Zergowie mijają się armiami i Tefel traci trzecią bazę, lecz mimo to potrafi wyjść z opałów.

MaNa vs Nerchio (Catallena) – zobacz na YouTube

Ostatnia gra wielkiego finału i wyjątkowo zacięta walka pomiędzy Protossem, który gra do samego końca na 2 bazach i Zergiem z 3 bazami. Mocne otwarcie Nerchio i skuteczny kontratak MaNa.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>