blog

10 komentarzy on Terran League – podsumowanie turnieju.

 1. kollekk

  Morglum dalej z tym swoim kurcze i troche za duzo kolokwializmow, przy wysokim poziomie jezykowym Ravena slabo sie to slucha :/

 2. sirAnT

  @kollekk
  Musi być jakieś rozróżnienie. Nie można zakładać, że tak jak Raven komentuje jest najlepiej, tylko dać szansę na tworzenie swojego stylu przez Morgluma, który mi osobiście się podoba (w sensie styl).

  Dobra robota A-Pack!

 3. grze.cho.

  Wielkie GJ dla A-Pack’a! Doskonały turniej!
  @kollekk
  Komentarz Morgluma jest coraz lepszy, jego styl przyjemny dla ucha, nie widzę powodów do zmian. Co by było gdyby wszyscy w tv byli jak Krzysio Ibisz? Indywidualność to podstawa.

 4. Yosh

  Mimo, że Morglum ma kilka językowych uchybień, to słucha się jego bardzo dobrze. Dobrze też, że ma odwagę powiedzieć „no jakby zrobić nydusy do obrony – mogło by wyjść lepiej”. Na chybcika (no chyba, że te relacje powstają u niego w mękach :P) opisuje warianty w jakie bitwa mogła by się potoczyć – działa na wyobraźnię.

  I jak napisał grze.cho. dobrze, że jest inny styl niż Raven-a – na monotonie na pewno nie narzekam.

 5. Pingback: StarCraft 2: ZOTAC Cup #14: 100 euro dla BRAT_OKa

 6. kollekk

  To, ze jest znosnie nie znanczy, ze ma nie pracowac nad jezykiem. Powinno byc dobrze a nie znosnie. A pytanie z innej beczki dlaczego nie ma tych gier w archiwum? :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>