blog

10 komentarzy on Strefa Starcrafta zaprasza na turniej Dylar Cup!

 1. itzMorglum

  Organizatorzy mają swojego komentatora z tego co widzę:) Ja jestem poza domem 14, wracam dopiero w niedzielę 15, więc niestety fizycznie nie jest to możliwe. No chyba, że coś zostanie do rozegrania na niedzielę, to wtedy być może:)

 2. Matiassss

  Zakładalismy że cały turniej będzie rozegrany w jeden dzień, ale nasza decyzja może ulec zmianie w zależności od ilości zapisanych graczy. Jeśli większość wyraziła by chęć zeby finał odbył sie w Niedziele tak też się stanie. Wszystko żeby zadowolić widownie :)

 3. Lt.Verin

  Hm… myślę, że niedziela to dobry pomysł. Można się wyspać, wcześniej wstać do kościoła :P Ja jestem jak najbardziej za. I Morglum będzie mógł transmitować. :P

 4. itzMorglum

  Kapu :

  niestety okazało się, że w niedzielę Morglum nie będzie miał czasu na relację… Więc finał chyba pozostanie w sobotę.

  Coś tam będę miał ;) zależy jak Wam pójdzie z sobotą:)

 5. Taberu

  Zastanawia mnie tylko, dlaczego ten turniej jest w tym samym czasie (14.08.10 godz. 14:00) co eliminacje do ligi PROCPU? Nie dałoby rady coś z tym zrobić, żeby móc wziąć udział w obu?

  Pozdrawiam serdecznie,
  Taberu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>