archiwum blog

Wszystkie archiwalne nagrania są już na stronie


Po ciężkich bojach z (niestety nieudaną) próbą montażu archiwalnych nagrań Terran TV, postanowiłem umieścić na stronie materiały w wersji surowej, czyli nagrań całych audycji, bez wycięcia przerw i bez nowego intro. Muszę jeszcze poeksperymentować z ustawieniami renderowanych plików, bo te wciąż trochę tracą na jakości względem nagrań źródłowych. Nie chciałem jednak z tego powodu dalej opóźniać archiwizacji, bo wiele osób mnie pyta, kiedy się pojawią.

Gdzie są dodane nagrania archiwalne?

Chodzi o cztery ostatnie nagrania w Terran TV – dwie relacje z finałów ligi klanowej iCCup w StarCraft: Brood War oraz dwa pierwsze odcinki z cyklu Od zera do progamera z moją grą w StarCraft 2:

Terran TV Od zera do progamera #2 – jak odzyskać płynność w grze?
Terran TV Od zera do progamera #1 – powrót emeryta
Terran TV Półfinał i finał ligi iCCup – S.A vs iwL, IFU
Terran TV Ćwierćfinał ligi iCCup – uPro vs S.A

Wszystkie nagrania dodaję zawsze do pierwotnych wpisów z zapowiedziami, najłatwiej odszukać je klikając na przycisk Terran TV > Wpisy Terran TV lub po prostu przeglądając Archiwum, w którym odnajdziecie również nagrania archiwalne z lat 2009-2010.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>