iccup terran tv

Półfinał i finał ligi iCCup – S.A vs iwL, IFU


Już w sobotę od godziny 17:00 rozegrane będą dwa ostatnie spotkanie ligi klanowej iCCup – półfinał oraz finał. I tym razem przeprowadzę relację z wybranych – w miarę możliwości – gier, na antenie Terran TV.

W zeszłym tygodniu przyglądaliśmy się razem ćwierćfinałowi ligi. Przypomnijmy, w spotkaniu tym polski klan Salvation Army pokonał drużynę uPro Legends Multigaming (wynikiem 4:1). Drużynom udało się rozegrać też gry 2 na 2, których nie oglądaliśmy już podczas relacji, ale chętnych odsyłam do powtórek – Yeti z S.A podał informacje na ten temat w komentarzu do poprzedniej relacji.

Półfinał i finał tego samego dnia

Polską drużynę czeka teraz mecz z rosyjskim zespołem insanity without Limits, a jeśli to się uda, to jeszcze tego samego wieczoru ma zostać rozegrany wielki finał z oczekującą już na zwycięzcę półfinału drużyną International Federation of Untouchables, również z Rosji.

Wiadomość na stronie iCCup zapowiadająca to wydarzenie jest dość zdawkowa. Możemy być jednak pewni, że format spotkań nie ulegnie zmianie – będą 4 gry 1 na 1 oraz jedna gra 2 na 2. Niestety nie wiem, czy powinniśmy się spodziewać tych samych map, co tydzień temu, ale o tym dowiemy się już jutro po południu.

Relacja od godziny 17

Zapraszam wszystkich na podwójną dawkę emocji – zapowiada się wieczór ze StarCraft: Brood War! Relacja oczywiście dostępna będzie w odtwarzaczu Terran TV, od godziny 17:00 w sobotę.

Nagrania z relacji

Część 1:

Część 2:


1 komentarz on Półfinał i finał ligi iCCup – S.A vs iwL, IFU

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>