blog

6 komentarzy on W sobotę start 4. rundy SPL! Przełomowe zmiany i zabawa w menadżera

 1. Szemron

  płaszczka, cieszę się, że dołączyłeś do Terran.pl i pomagasz Ravenowi w tej czasochłonnej robocie, oraz że przybliżasz nam scenę koreańską, o której w polskim języku wiele poczytać nie można.

  Ale…

  Piszesz o nowych mapach (i słusznie) oraz zabawie w managera zapoczątkowanej na TL, a także o tym, że rusza SPL. Tymczasem odbywają się decydujące mecze w SWL, OSL i MSL, ale o tym coś nie wspominasz. Czemuż to tak jest? ;)

 2. płaszczka

  @Szemron
  to bardzo proste :) jak zapewne widzisz, piszę póki co bardzo nieregularnie, co nigdy nie wpływa dobrze, ani na warsztat, ani na mobilizację. szczególnie jeśli jesteś człowiekiem jak ja, który nie potrafi napisać krótszego newsa niż ten powyżej :)
  nauczono mnie także, że NEWS jest tylko wtedy, gdy jest świeży. jeśli nie byłem w stanie napisać o OSL w ciągu dwóch dni, i miałbym pisać o nim po tym czasie, w dniu w którym na przykład odbywa się jakaś grupa MSL – zawsze, zawsze wybiorę rzecz świeższą. niestety, nie mam aż tak dużo czasu, żeby nadrabiać zaległości w newsach OSL czy jakichkolwiek innych, chociaż gry śledzę OFC.
  myślę natomiast, że wkrótce regularność moich newsów będzie taka, jak być powinna i żadna zapowiedź nam nie ucieknie, a jeśli nawet, to będzie ich niewiele.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>