terrancup3-1100x780 blog

Sobotni rozkład jazdy Terran Cup #3


W sobotę od 12:00 zapraszamy na relację na żywo z  grup turnieju Zwierzak & Raven’s Terran Cup #3 z komentarzem Raven’a i Zedda! Poniżej podajemy najważniejsze szczegóły na temat rozgrywek w grupach.

Dwie grupy

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Grupa A rozpoczyna swoje gry o godzinie 12:00 w sobotę. Grupa B rozpoczyna swoje gry po grupie A, ale nie wcześniej, niż o godzinie 16:00.

Grupy będą rozgrywane systemem dobrze nam znanym z rozgrywek World Championship Series. Najlepiej to zobrazują drabinki dla poszczególnych grup dostępne poniżej:

Zwierzak & Raven’s Terran Cup #3 – Grupy

Wszystkie gry będą rozgrywane systemem do dwóch zwycięstw. Pierwsza mapa będzie wybierana przez odrzucanie (odrzucać rozpoczyna wylosowany przez sędziego zawodnik), a następnie przez wybór zawodnika, który przegrał poprzednią grę, bez możliwości powtórzenia tej samej mapy w serii.

Miejsce zajęte w grupie będzie wpływało na rozstawienie w niedzielnych finałach (które również rozpoczniemy o godzinie 12:00). Ilustruje to drabinka finałowa dostępna poniżej:

Zwierzak & Raven’s Terran Cup #3 – Finały

Relacja

Zapraszamy na relację ze wszystkich gier na antenie Terran TV od godziny 12:00. Przypominamy, że gościem specjalnym i drugim komentatorem weekendowych rozgrywek będzie Michał „Zedd” Bogacz!

Terran TV na Terran.PL

Terran TV na Twitch.TV

Zwierzak & Raven’s Terran Cup #3 – strona turniejowa


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>