terrancup3-1100x780 blog

Michał „Zedd” Bogacz drugim komentatorem Terran Cup #3!


Mamy przyjemność ogłosić, że weekendową relację z turnieju Terran Cup #3 przeprowadzi dla Was duet komentatorski. Drugim komentatorem będzie Michał „Zedd” Bogacz! Zedd’a nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi StarCraft 2 – regularnie komentuje on rozgrywki World Championship Series Europe oraz na stałe związany jest z polskim kanałem ESL TV. Michał prowadzi również własny kanał ZeddSC, chociaż obecnie bardzo sporadycznie.

Zedd zgodził się komentować grupy i finały Terran Cup #3 wspólnie z Raven’em, od początku relacji każdego dnia do momentu rozpoczęcia pracy nad relacją z turnieju Intel Extreme Masters, który również odbywa się w ten weekend.

Już za dwa dni, bo w sobotę od godziny 12:00 i w niedzielę również od 12:00 odbędzie się właściwy turniej Zwierzak & Raven’s Terran Cup #3 – nie przegapcie relacji na żywo! Na antenie Terran TV będzie można obejrzeć relację ze wszystkich pojedynczych gier.

Link do podstrony poświęconej rozgrywkom w grupach


1 komentarz on Michał „Zedd” Bogacz drugim komentatorem Terran Cup #3!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>