blog

5 komentarzy on Co mówią o SC2? cz.4 AsTeRRiX

 1. Mayk3l

  Super wywiad ;)

  Do jednej wypowiedzi mogę się przyczepić. Heliony nie mogą zastąpić Vulturów. Fakt – do wycinania robotników są idealne ( nawet lepsze od Vultów ) ale tylko do tego się nadają. Vulty minami chroniły czołgi, helionami trudno jest je bronić dlatego mecha trzeba mieszać z piechotą. Mam nadzieję, że w dodatku uzupełnią ten brak odpowiednią jednostką.

 2. Misi33k

  Niestety zgadzam się z Mayk3l’em, heliony to nie vulty niestety, ale fakt faktem marudery są lepsze niż firebaty w jedynce, więc coś za coś.
  Super wywiad, tylko ciekawi mnie jak będą wyglądać CW w SC2, skoro nie można grać z ziomkami z innego kontynentu, jaki line-up będzie wystawiać fnatic vs klany europejskie :>

 3. matju

  Zgadzam się że Banshee ma chyba trochę za duży zasięg. Statyczną obroną ciężko je zatrzymać przed harasmentem.

  Asterix:
  Nie mam konta na NW więc piszę tutaj, że bardzo podoba mi się sposób w jaki opisałeś paradoks Halla i zgadzam się w 100% z Twoją analizą. Kiedyś też zajmowałem się tym zagadnieniem przy twierdzeniach Bayessa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>