od_zera_do_progamera_004 terran tv

Od zera do progamera #4 – o rodzajach zwiadu


Dzisiaj postanowiłem poza stałą ramówką zorganizować audycję z cyklu Od zera do progamera, tym razem od godziny 18:00, żebyście nie musieli wybierać między Terran TV, a finałami World Championship Series. W końcu udało mi się przełamać pasmo porażek, chyba głównie dzięki lepszej kompozycji produkowanych jednostek oraz dzięki trochę lepszemu zwiadowi.

Rodzaje zwiadu

Zwiad był tematem towarzyszącym dzisiejszej audycji. Opowiadałem o rodzajach zwiadu – o zwiadzie robotnikiem, pierwszymi jednostkami, budynkiem, o wieżach Xel’Naga. O używaniu scana kosztem MULE oraz atakach nękających jako sposobie na pozyskiwanie danych o rywalu. Zwracałem uwagę na to, jakie informacje chcemy pozyskiwać, a na koniec audycji powiedziałem, co moim zdaniem jest najskuteczniejszym rodzajem zwiadu i co gracz musi opanować, żeby konkurować z najlepszymi.

Nagranie z audycji


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>