od_zera_do_progamera_038 terran tv

Od zera do progamera #38 – poniedziałkowy trening


W poniedziałek dla odmiany skupiłem się na samym treningu – w końcu nowe cele na ten tydzień nie zrealizują się same. Oczywiście audycja była jak zwykle wspaniałą okazją do rozmowy z widzami, odpowiedzi na Wasze pytania oraz analizy swojej gry.

Nagranie z audycji

Część 1/2:

Część 2/2:


6 komentarzy on Od zera do progamera #38 – poniedziałkowy trening

  1. Werewolf

    Raven mam prośbę. Mógłbyś podać nazwę programu, którego używasz w replayach broodwarowych, pokazujcego ilość robotnikow i armii u graczy. Skąd go ściągnać? Pozdrawiam i z góry dzięki.

  2. Czy kolejne odcinki będą zamieszczane na stronie? Czy tylko stream? Nie mam tyle czasu w tych godzinach żeby oglądać stream, ale lubię oglądać mecze z powtórek, czy będzie to kontynuowane?

  3. Również mam taki sam problem jak „DND” dlatego pytam: Czy będą kolejne odcinki na stronie??Myślę, że nie tylko nam na tym zależy..
    PS: Cieszę się że wróciłeś już Cię słuchałem daaawno temu:) masz świetne podejście do tematu i świetny głos do komentowania. Mam nadzieję, że się nie zniechęcisz brakiem awansu.
    POZDRAWIAM

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>