od_zera_do_progamera_003 terran tv

Od zera do progamera #3 – jak przegrywać?


Dzisiaj mimo konkurencji w postaci relacji z finałów World Championship Series Europe, odbyła się trzecia audycja z cyklu Od zera do progamera. Tym razem udało mi się rozegrać kilka gier pod rząd przeciwko Protossom, dzięki czemu łatwiej było mi wyeliminować niektóre błędy w grze przeciwko tej rasie.

Sztuka przegrywania

Tematem przewodnim – adekwatnym do poziomu moich umiejętności po ponad 3-letniej przerwie od gry – było dzisiaj przegrywanie. Jak sobie radzić z seriami porażek? Dlaczego trzeba i warto przegrywać? Czego można nauczyć się z przegranych gier, a czego z wygranych? O tym wszystkim opowiadałem podczas moich gier w lidze europejskiej w StarCraft 2.

Nagrania z audycji

Materiał jest tym razem trochę pocięty, bo musiałem w trakcie relacji zmniejszyć jakość nadawania – Twitch najwyraźniej nie dawał sobie rady z poprzednimi ustawieniami, przypuszczalnie z powodu finałów WCS.

Część 1/4:

Część 2/4:

Część 3/4:

Część 4/4:


2 komentarzy on Od zera do progamera #3 – jak przegrywać?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>