terrancup3-1100x780 blog

Zakończenie eliminacji i losowanie grup Terran Cup #3


W ubiegły weekend rozegrane zostały eliminacje do Zwierzak & Raven’s Terran Cup #3, które miały wyłonić dwóch zawodników oraz przeprowadziliśmy losowanie grup do kolejnego etapu turnieju. Poniżej prezentujemy wyniki eliminacji oraz skład obu grup. Przypominamy, że grupy zostaną rozegrane w sobotę 30 sierpnia (od 12:00), a finały w niedzielę 31 sierpnia (również od 12:00).

Eliminacje

W sobotę zakończył się turniej eliminacyjny, podczas którego poznaliśmy pozostałych dwóch uczestników zasadniczej części turnieju Terran Cup #3. Oto kolejne miejsca w pierwszej ósemce turnieju:

1. ArT
2. Elazer
3. Paranoid
4. Rodzyn
5. ex aequo Gremory i IceTea
7. ex aequo SeninTocon

Link do pełnej drabinki eliminacji

Link do nagrania z relacji z wybranych gier

Tak więc do drugiego etapu turnieju awansowali: Tymoteusz „ArT” Makaran z drużyny Skill Forge oraz Mikołaj „Elazer” Ogonowski z drużyny AT Gaming. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju!

Dziękujemy również pozostałym zawodnikom, dzięki którym poziom turnieju był naprawdę bardzo wysoki i trzymamy kciuki za lepszy występ w następnej edycji Terran Cup.

Losowanie grup

W niedzielę przeprowadziliśmy losowanie grup. Ośmiu zawodników podzieliliśmy na dwie grupy po czterech zawodników, a z każdej z nich w przyszłą sobotę awansuje dwóch najlepszych graczy, których zobaczymy w ostatnim etapie – finałach Terran Cup #3. Jeśli chcecie poznać wyniki losowania, zobaczcie nagranie lub przejdźcie na podstronę z wypisanymi składami obydwu grup.

Link do nagrania z losowania grup

Link do podstrony poświęconej rozgrywkom w grupach


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>