wcs_raven_zedd blog

Turniej kwalifikacyjny do trzeciego sezonu WCS z komentarzem Ravena i Zedda


Jeśli przegapiliście wczorajszą relację na żywo z turnieju kwalifikacyjnego do trzeciego sezonu World Championship Series Europe na antenie kanału WCS_PL, poniżej znajdziecie nagranie archiwalne. To był drugi z cyklu czterech turniejów kwalifikacyjnych, które umożliwiają awans do tzw. Challenger League – w której zawodnicy, którzy zajęli miejsca 17-32 w poprzednim sezonie, zmierzą się z pretendentami z turniejów kwalifikacyjnych o miejsca w nowym sezonie właściwego już turnieju WCS – Premier League. W turnieju oglądaliśmy więc całą czołówkę europejską, która nie zakwalifikowała się jeszcze do dalszych etapów WCS, w tym wielu polskich zawodników. Nie bez znaczenia dla motywacji zawodników awansujących do Challenger League była nagroda gwarantowana na poziomie 600 USD oraz 50 punktów w globalnej kwalifikacji WCS.

Wczorajsza relacja była świetną okazją do wspólnego komentarza Macieja „Ravena” Polaka oraz Michała „Zedda” Bogacza. Całą relację prowadził Raven, jednak kilka gier komentował po raz pierwszy wspólnie z Zeddem (od 1:49:00 nagrania). Od szesnastej minuty nagrania rozpoczyna się właściwa relacja.

Nagranie z relacji


1 komentarz on Turniej kwalifikacyjny do trzeciego sezonu WCS z komentarzem Ravena i Zedda

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>