terrancup3-1100x780 blog

Terran Cup #3 – zaproszeni zawodnicy


Pytaliście, kogo zaprosiliśmy do Terran Cup #3 i spekulowaliście, kogo na pewno zobaczymy w głównych etapach turnieju. Czas odkryć karty i przedstawić Wam listę zawodników, którzy przyjęli zaproszenia od Terran.PL.

Jak zapraszaliśmy?

Wspólnie z Marcinem postanowiliśmy, że na zmianę będziemy wybierać wedle uznania zawodników, aż do utworzenia listy 8 graczy, których chcielibyśmy zobaczyć w turnieju. Następnie kontaktowaliśmy się kolejno z wybranymi zawodnikami, a gdy któryś z nich nie przyjął zaproszenia, sięgaliśmy po kolejnych na liście. Kto przyjął nasze zaproszenia?

Zaproszeni zawodnicy

Niezwykle miło nam ogłosić, że w Terran Cup #3 w turnieju głównym zobaczymy na pewno następujących graczy:

  • Artur „Nerchio” Bloch, Team Acer, Zerg.

  • Grzegorz „MaNa” Komincz, Team Liquid, Protoss.

  • Łukasz „Tefel” Czarnecki, Dignitas, Zerg.

  • Marcin „DieStar” Wieczorek, Millenium, Terran.

  • Maciej „Pal” Matuszewski, MaxFloPlay, Protoss.

  • Michał „Miszu” Słomczyński, Vega Squadron, Terran.

Jak widać, udało nam się zaprosić do gry cały POL-Team oraz zachować równe proporcje między trzema rasami w grze. To jednak nie wszystko…

Eliminacje

W etapie grupowym zobaczymy jeszcze dwóch zawodników – najlepszych graczy turnieju eliminacyjnego, który zostanie rozegrany już w tę sobotę (23 sierpnia od godziny 12:00 – zapisy rozpoczniemy w czwartek). Z całą pewnością w Polsce mamy jeszcze wielu świetnych graczy, dlatego osobiście nie mogę się doczekać sobotniego turnieju. Kto wie, może będzie jeszcze bardziej zacięty, niż gry w grupach i finały?

Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje dotyczące Terran Cup #3 można znaleźć na stronie turniejowej.

LINK DO PODSTRONY TERRAN CUP #3


4 komentarzy on Terran Cup #3 – zaproszeni zawodnicy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>