blog

18 komentarzy on Polski klient SC2 nie łączy się z Battle.Net?

 1. Misi33k

  Wiedziałem, że będą problemy :/ Zawsze to, co polskie = problemy. Jakby to była wersja angielska to odrazu problem byłby usunięty, niestety polskiej wersji nie używa tylu graczy co eng, więc sobie jeszcze poczekamy na usunięcie problemu.

 2. bulletproof

  hmmm ja mam cos takiego ze przez 2 sec mam ten komunikat po czym zazwyczaj mnie laczy, czasami kilka prob musze zrobic jak nie chce sie polaczyc ale grac sie da przeciez

 3. Orlik

  Tak jak myślałem, ale przeinstalowałem już na wersję eng. wczoraj, na szczęcie miałem instalkę(na początku nie wiedziałem że jest pol.).

 4. Aruna

  Nie ma się co martwić ;) Nie dotyczy to 95% z nas :> w końcu lepiej jest porozdawać keye osobą bez zarejestrowanych gier, którzy mają multikonta! Thx Blizz :*

 5. LimAk

  JA to od początku Bety używam wersji Angielskiej.
  A czy ten problem jest tylko z językiem polskim czy też inne kraje mają z tym problem?

 6. KA_zik

  @KamC

  O co biega z tym wywiadem z Taberu? :D

  Problem dalej istnieje i troche wkurza, że pomimo zainteresowania wielu ludzi z problemem zostało zlekceważonych i dopiero dziś doczekaliśmy się jakiejś odpowiedzi CM(która i tak nie wnosi nic nowego).

  Pozostaja tylko pogratulować panom z Blizzarda wypuszczenia polskiego klienta, który okazał się niewypałem. Ciekawe tylko czemu akurat polska wersja sprawiała najwięcej problemów i miała dodatkowo swoje specyficzne błędy(szczególnie ten z dropowaniem z gry był denerwujacy).

 7. Trochę wyrozumiałości i zrozumienia.

  Święta były, to i naszemu CM’owi się należy urlop.

  Dobrze, że takie problemy wychodzą w becie (BECIE!), a nie w pełnej wersji, testy właśnie po to są prowadzone na lokalizowanych klientach, aby w wersji pudełkowej już takie problemy się nie pojawiały. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak wygląda cykl produkcyjny tak dużej gry – wszystkie wersje lokalizowane są robione dopiero na podstawie zatwierdzonej wersji angielskiej, czyli obstawiam, że wersja PL ma jakieś półtora miesiąca opóźnienia względem wersji EN.

  /R

 8. KA_zik

  @ Raven

  Ja to wiem, bo testowałem kilkanście gier w wersji beta, często closed i bardzo jeszcze niedopracowanych, przy których beta SC2 wygląda na produkt ze sklepowej półki.

  Święta oczywiscie, każdemu należy sie urlop, tylko że sytacja taka jak ta to sytuacja krytyczna.
  Ciekawi mnie tylko dlaczego akurat w wersji PL skumulowało się tyle błędów, których nie ma w innych klientach. Czyżby była robiona jako ostatnia wersja zlokalizowana i stąd te wszystkie błędy? Sugerowałoby ten fakt nawet to, że polska wersja nie miała w momencie „premiery” jeszcze dogranych wszystkich dźwięków, oraz brak tłumaczeń wielu tekstów(było to widoczne po otworzeniu plików *.xml które zawierały przetłumaczone teksty)

 9. Nie tylko polska wersja byłą niedopracowana lokalizacyjnie w momencie odpalenia bety i nie jest jedyną, w której są ekskluzywne kwiatki. Koreański build miał/ma jakieś niedociągnięcia, Włosi coś też narzekali.

  /R

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>