blog

16 komentarzy on Ankieta w sprawie godziny startu Terran Cup #1 – zostajemy przy 13:00

 1. Ja jestem za tym, żeby turniej rozpoczął się o jak najwcześniejszej porze, a to że będzie to kolidować z możliwością partycypowania wielu osób to tym lepiej bo szybciej się turniej skończy.

 2. kuki

  wydaje mi sie ze wiekszosc osob ktore glosowaly za opcja nr 1, nie bierze udzialu w trunieju… imho to pytanie powinno byc adresowane wylacznie do osob bioracych udzial w turnieju:)

 3. cienki

  ja zaznaczyłem ‚wszystko mi jedno’ i faktycznie nie biorę udziału w turnieju, ale przecież to się też tyczy troszkę godzin oglądania a co za tym idzie dostępności czasu potencjalnych widzów :D

 4. KruczoCzarny

  Jak dla mnie decydować powinni organizatorzy – bo zakładam, że ta zmiana nie jest przypadkowa :) Jak komuś zależy to wystartuje bez względu na godzinę rozpoczęcia, dla większości i tak turniej skończy się po godzinie ;P

 5. Proxy

  @cienki zgadzam się
  @KruczoCzarny sporo ludzi na NW mówiło, że na najzwyczajniej nie zdąży z pracy itp. zajęć…

  imo turniej powinien być o 15 bo 10% więcej (z 400) chce go później.

 6. Maess

  Nie rozumiem, dlaczego została podjęta taka decyzja, skoro z ankiety jasno wynika, że większa część osób chce przełożyć turniej na 15:00?

 7. Arcisz

  Maess słusznie zauważył. Ankieta pytała czy zmienić czas na 15? Większość była za, skąd więc decyzja pozostania przy 13?

 8. Ilość głosów przeciwko jest dla mnie zbyt duża, aby teraz zmieniać termin. Następny Terran Cup będzie rozegrany później, ale żeby nie wprowadzać amoku do zapisów, ten zostanie rozegrany tak, jak pierwotnie ogłosiliśmy.

  /R

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>