blog

8 komentarzy on Faza grupowa Terran ASL za nami – czas na relacje!

 1. Pingback: Terran.PL | Terran TV – 31-03-10 – Terran ASL, grupy A, B, C i D | terran tv

 2. Pingback: Terran.PL | Terran TV – 01-04-10 – Terran ASL, grupy E, F, G i H | terran tv

 3. Proxy

  Czekam na relację. A wracając do pomysłów z prowadzeniem przez was wspólnej relacji to moglibyście gadać na skype (Raven miałby włączony mikrofon i głośniki) a my słyszelibyśmy twój głos w mikrofonie Ravena dzięki głośnikom. Jeżeli chcecie to myślę że w ten sposób mogli byście wspólnie przeprowadzić relacje np. z finału ASL. A-Pack przemyśl moją propozycje :):)

 4. kappahl

  Ja czyli shortnickMAN apeluję o nie transmitowanie mojej gry vs soyq gdyż obaj zagraliśmy dużo poniżej swojego poziomu, tragicznie wręcz na poziomie D-. Nie ma co oglądać! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 5. spoon667

  super i fajnie ze w koncu zaznaczyliscie cos w kalendarzu bo glupio wyglal pusty, wrzuccie tam jeszcze terrancupy zotaci i tak dalej ;)

 6. Jo-Ho

  @ kappahl
  Nawet jakbys mial streamowana gre to nie ma co panikowac. Slabsze gry tez sa dobre do streamowania, bo komentatorzy moga pokazac bledy poczatkujacych i doradzic jak powinni zagrac ;) A takich jest wiekszosc przeciez wsrod ogladajacych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>